Par mums

SĀKUMS

Ideja par Ziemassvētku egļu audzētavu radās 2009.gada Ziemassvētkos, kad tirgojām pirmās egles, kuras 2000.gadā atceļoja no ASV folijā iepakotas čemodānā. Tās mums atveda paziņa, kuram ASV darbojās neliela, bet veiksmīga Ziemassvētku egļu audzētava.

Pirmie pašu iegādātie egļu stādi tika iestādīti 2010.gada pavasarī un katru gadu tiek palielināts egļus stādīšanas skaits un šķirņu daudzveidība. 

SIA Paegles egles esam reģistrējuši 2015.gadā, bet iepriekšējos 15 gadus mēs darbojāmies kā zemnieku saimniecība "Saulītes". SIA Paegles egles ir ģimenes uzņēmums, kas ir aizsācis tradīciju – atbrauc, izvēlies un nozāģē pats savu Ziemassvētku eglīti! Mūsu audzētavā atradīsiet vairākas Ziemassvētku egļu šķirnes starp kurām noteikti atradīsiet sev piemērotāko. SIA Paegles egles Jūsu izvēlēto Ziemassvētku egli pēc Jūsu pieprasījuma nogādās līdz Jūsu mājas durvīm.

Mūsu mērķis ir laika gaitā kļūt par vienu no vadošajām Ziemassvētku egļu audzētavām Latvijā, kas piedāvā tikai pašu izaudzētas egles.

TAGAD

Kopš 2017.gada esam paplašinājuši savu piedāvājumu un tagad mūsu Ziemassvētku eglīšu audzētavā ir iespējams iegādāties arī dekoratīvos stādus. Esam izveidojuši veiksmīgu sadarbību ar vairākām stādu audzētavām Polijā, no kurām iegādājamies jaunstādus P9 konteineros, kurus ataudzējam un  piedāvājam mūsu klientiem.

Ar katru gadu paplašinām gan savus egļu laukus, gan dekoratīvo stādu piedāvājumu.

Šobrīd mūsu 13ha lielajā audzētavā aug 35 000 dažādu sugu Ziemassvētku egles un vairāk kā 250 dažādu sugu un šķirņu dekoratīvie stādi.

Mūsu mērķis ir piedāvāt klientiem augstas kvalitātes dekoratīvos stādus.

 

               

Armands Paegle                                                                                      Armands Paegle ar ģimeni

SIA Paegles egles īpašnieks